O nas

Opis Działalności

Nasza firma specjalizuje się przewozem towarów sypkich oraz płodów rolnych naczepami wywrotkami o ładowności do 27 ton oraz przewozem kontenerów morskich na terenie całego kraju i Unii Europejskiej.

Jesteśmy doświadczoną firmą spedycyjną. W naszej kadrze posiadamy wykwalifikowanych spedytorów, którzy wspierają naszych Klientów w zakresie organizacji transportu. Zajmujemy się spedycyjną w przewozie towarów sypkich, płodów rolnych i kontenerów morskich.

Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej i spedycyjnej, stałe podnoszenie standardów obsługi klientów oraz współpracy z podwykonawcami to nasze główne atuty. Wykorzystujemy nowoczesne formy komunikacji i monitoringu naszych zleceń i przebiegu trasy.

Współpraca z liczącymi się na rynku firmami dostarczyła nam wielu pomocnych doświadczeń w organizacji firmy. Organizujemy kilkanaście transportów dziennie na rzecz dużych i uznanych przedsiębiorstw.

Dysponujemy nowym i sprawdzonym taborem – Mercedesy Actros i możemy podejmować przewozy na dalekich trasach gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo i terminowość dostaw.

Następną działalnością naszej firmy są usługi wykonywane ładowarkami

Posiadamy 5 ładowarek o pojemności łyżki załadunkowej do 6 m 3.

Prezes Danuta Miloch

Tekst alternatywny
„Planowanie, ambitne cele i dobra komunikacja z pracownikami to klucz do sukcesu."

Prezes Tadeusz Miloch

Tekst alternatywny
„Twórcze myślenie w branży transportowej to przełamywanie schematów, nieustanny rozwój i zadowolenie klienta."

Menager

Tekst alternatywny
„Zaangażowanie, zadowolenie klienta i walka o sukces przynosi największą satysfakcje.”